1. Kompiuterį ardykite ant šviesaus stalo ar pasitiesę šviesų audeklą. Taip bus lengviau rasti smulkias detales, varžtelius.

2. Naudokite atsuktuvus su kiek įmanoma platesne (storesne) rankena. Taip bus lengviau atsukti stipriai priveržtus varžtelius.

3. Jei kompiuterį ardote pirmą kartą darykite nuotraukas, kad galėtumėte pasižiūrėti kai reiks surinkti kompiuterį.

4. Pasižymėkite kur įsukti kurie varžteliai. Nes jų dydžiai skiriasi. Geriausia turėti dėžę su daug skyrelių, kad galėtumėte grupuoti varžtelius.

5. Geriausia dirbti su guminėmis pirštinėmis. Todėl, kad ant odos esantys riebalai gali pakenkti kai kurioms kompiuterio dalims.

6. Plastmasinius fiksatorius galite nesunkiai atkabinti naudodamiesi senomis banko, nuolaidų ar telefono papildymo kortelėmis. Jos yra pakankamai tvirtos, bet nebraižo paviršių. Su jomis nesulaužysite fiksatorių (kas dažniausiai nutinka juos atidarinėjant atsuktuvu).

7. Neardykite kompiuterio ant minkštų baldų. Nes išardžius kompiuterį bus nemažai dulkių kurios gali ištepti baldus.

8. Kompiuterio ardymo eigą geriausia užsirašinėti. Tada surenkant kompiuterį bus aiškiau ką po ko sudėti. Būna labai nesmagu kai surinkus nemažą dalį kompiuterio pasirodo, kad neprijungtas kažkoks laidelis ar neįdėta nedidelė detalytė… Tada reikia vėl išardyti kompiuterį ir surinkti iš naujo… Užsirašinėdami to išvengsite.