Pliušiniai meškinai

didziuliai violetiniai meskinai

Pliušiniai meškinai – tai pati puikiausia ir nuostabiausia dovanos idėja. Ši dovanos idėja nustebins garantuotai kiekvieną. Dideli, pliušiniai, minkšti žaislai yra pagaminti iš kūnui malonios bei švelnios medžiagos. Šiuos meškinus malonu glausti prie savęs, apkabinti ir netgi patogu nusnausti ant jų. Kitaip sakant dideli pliušiniai žaislai gali atstoti netgi kušetę. Šių pliušinių meškinų dovanojimas ypatingomis progomis darosi mada, kuri prieinama kiekvienam, kuris nori nustebinti artimąjį įspūdinga dovana. Meškinai Tedžiai yra parduodami įvairiausių spalvų.

didziuliai meskiaiDidelis, minkštas, švelnus, tikroviškas, spalvotas meškinas – tai geriausia dovanos idėja, kuri tinkama įvairiausiomis progomis. Pavyzdžiui, ar tai gimus vaikui ar einant į vaiko gimtadienį ir krikštynas, taip pat puiki dovana merginai pasimatymo, ypatingos sukakties ar kitų švenčių progomis. Ši dovana garantuotai nustebins bei pradžiugins kiekvieną dovanos gavėją net patį niūriausią adresatą.

Šių pliušinių meškinų yra siūloma rinktis iš plačios bei iš gausios spalvų paletės. Kitaip sakant galima rinktis iš įprastų spalvų, tokių kaip rudos, šviesiai rudos, smėlio spalvos, baltos, tamsiai rudos bei iš tokių kiek mažiau įprastų. Mažiau įprastos, išskirtinesnės, tai yra ryškios spalvos, tokios kaip šviesiai rožinė, rožinė, raodona, violetinė ir kitos ryškios spalvos, kurios yra mažiau įprastos.

didelis meskinasPliušinius meškinus galima įsigyti įvairiausių dydžių, nuo 80 cm iki 200 cm. Taigi asmuo, kuris gaus dovanų tarkim 2 m dydžio tikrai gaus šoką, bus švelniai tariant nustėręs, gavęs tokio įspūdingo dydžio pliušinį meškiną. Tokio dydžio pliušinis meškinas bus sunkus, todėl tarkim jį gavęs vaikas, tikrai netampys po visus namus ir nenudremš tokios įspūdingo grožio bei dydžio dovanos.

Taigi, šie pliušiniai meškinai tai šio dešimtmečio dovanos topas, kuris pradžiugins kiekvieną, ir jauną ir vyresnę, dailiosios lyties atstovę. Pliušiniai meškinai suminkštys net kiečiausią širdį, net labiausiai įpykusią moterį, tai puiki dovana atsiprašymo proga. Pliušiniai meškinai savo mielumu, švelnumu, įspūdingumu, dydžiu privers aiktelėti net didžiausią pesimistą, didžiausią antiromantiką. Taigi vaikinai, kurie norite nsutebinti bei maloniai pradžiuginti savo mylimasias, meškinai Tedžiai pats įspūdingiausias bei geriausias pasirinkimas.

Dideli balti meškinai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dideli pliušiniai meškinai Kaune ir Vilniuje. Kaune meškiną galite atsiimti bet kada! Vilniuje taip pat. Tik prieš tai paskambinkite telefonu +370 613 13450.

 

 

Šiltinimo termoputomis privalumai

Yra išties daug būdų, kaip galima apšiltini gyvenamąsias patalpas. Vieni jų yra efektyvesni, kitų nauda galbūt nėra taip aiškiai pastebima. Naudojant vienas apšiltinimo medžiagas reikia ardyti namo sienas, tačiau yra tokių šiltinimo medžiagų, kurias naudojant nereikia visai nieko ardyti. Galima rasti labai daug skirtumų tarp įvairių šiltinimui skirtų medžiagų, tačiau geriau ieškoti tokių medžiagų, kurios turi kuo daugiau privalumų. O bent viena tokia tikrai yra, tai – termoputos. Pastatų šiltinimas termoputomis yra visapusiškai naudingas, tiek atsižvelgiant į kainą, tiek į efektyvumą, šiltinimo darbų atlikimo laiką bei daugelį kitų faktorių.

Taigi, ko gero reikėtų pradėti nuo pačių esminių privalumų. Išskirti kažką tokio svarbesnio už kita būtų sunku, nes visi privalumai yra vienodai svarbūs. Visgi reikia nuo kažko pradėti. Tai gali būti vienas labiausiai mums visiems rūpinčių dalykų – kaina. Oro tarpo šiltinimas pastatų sienose naudojant termoputas yra vienas pigiausių šildymo būdų. Nedidelę kainą daugiausiai lemia tai, jog naudojant termoputas nereikia ardyti sienų, išiminėti plytų, tad šiltinimo darbai atliekami labai greitai, o dėl to nereikia permokėti darbininkams, kurie atlieka šiltinimo darbus. Taip pat, pačios termoputos kainuoja nedaug, tad visus galus suvedus į vieną, bendra šiltinimo kaina atrodo išties labai maža. Dar vienas termoputų privalumas yra tas, jog tai bene vienintelė nebiri šiltinimui naudojama efektyvi medžiaga. Dėl šios putų savybės apšiltinti galima ne tik grindis, tačiau ir oro tarpus tarp sienų, kurie ir yra būtent pagrindinė priežastis, dėl kurios šiluma taip greitai pasišalina iš šildomų patalpų. Be to, pastataų šiltinimas termoputomis nepalieka jokių aiškiai matomų pėdsakų. Tai reiškia, jog baigus vykdyti šiltinimo darbus jūs net nepastebėsite, jog į namo sienas buvo kažkas purškiama. Termoputos yra purškiamos pro mažytes skylutes, kurios būna išgręžtos tarp plytų, tad plytos lieka visiškai sveikos, o mažos skylutės būna užtinkuojamos, tad jokio akivaizdaus pakitimo, specialiai jo neieškodami ir nepamatysite. Taigi, tokie būtų esminiai pastatų šiltinimo termoputomis privalumai, tad jei ir jūs svarstote apie savo gyvenamųjų patalpų apšiltinimą, tai termoputos būtų bene vienintelis praktiškas bei naudingas pasirinkimas.

Kaklo papuošalai vyrams bei moterims

Įvairūs papuošalai užima mažesnę ar didesnę dalį vietos žmogaus gyvenime, kai kalbama yra apie jo stilių, aprangą. Puošiasi visi, nesvarbu tai vyrai, moterys ar net vaikai. Žinoma, vieni tai daro rečiau, kiti dažniau, tačiau tokių, kurie niekada niekuo nesipuoštų ko gero nėra. Pats puošimąsis, tiek vyrų, tiek moterų yra labai panašus, skiriasi tik patys papuošalai. Moterys ant rankų nešioja apyrankes, moteriškas grandinėles ar laikrodžius, vyrai daro tą patį, tik visi papuošalai būna vyriški. Taip pat, kaip moterys, taip ir vyrai nešioja įvairius kaklo papuošalus. Dabar kaip tik juos ir aptarsime. Moteriški bei vyriški kaklo papuošalai išties labai skiriasi. Kaip žinia, moteriškų papuošalų yra kur kas daugiau, tad ir pasipuošti moterims yra žymiai lengviau. Na bent jau taip turėtų būti, tačiau moterys papuošalus dažniausiai renkasi žymiai ilgiau. Jei nežinote kur geras kaklo papuošalų pasirinkimas, turbūt dar nesilankėte papuošalų rojaus papuošalų parduotuvėje. http://papuosalurojus.lt/9-kaklo-papuosalai

Taigi, grįžtant prie kaklo papuošalų, moteriškų jų yra labai įvairių. Pradedant prašmatniais bei visą kaklą uždengiančiais vėriniais, baigiant paprastais karoliais. Tačiau ko gero patys populiariausi yra įvairūs pakabučiai ar grandinėlės. Jei vėriniais moterys puošiasi tik ypatingomis progomis, tai moteriškas grandinėles ar pakabučius jos nešioja beveik nuolatos. Dažniausiai tokios grandinėlės kažką simbolizuoja ar turi ypatingą reikšmę, todėl jos ir yra nešiojamos daugelio moterų bei merginų. Prie kaklo papuošalų taip pat galima priskirti ir šiais laikais ne tokius populiarius kaklo nėrinius. Taigi, moteriškus kaklo papuošalus jau aptarėme, dabar beliko pakalbėti apie vyriškus. Jų galbūt ir nėra tiek daug ir įvairių, tačiau pakalbėti apie juos tikrai yra ką.

Ko gero ant vyro kaklo dažniausiai galima aptikti tik kelis papuošalus, tai arba grandinėlę, arba pakabutį. Grandinėlės gali būti įvairios, dažniausiai vyrai renkasi auksines ar sidabrines grandinėles. Taip pat gali skirtis jų storis, ilgis. Tačiau populiariausios vyrų tarpe yra vidutinio storio metalo, laisvos, tačiau ne per didelės grandinėlės. Taip pat, kai kurie vyrai nešioja ir pakabučius. Jie dažniausiai taip pat turi kokią nors ypatingą reikšmę. Dažnai pakabučiai yra nešiojami kaip sėkmės ar ko kito talismanas. Taigi, tiek vyrai, tiek moterys nešioja įvairius kaklo papuošalus. Moteriški kaklo papuošalai gali būti vėriniai, nėriniai, pakabukai ar grandinėlės, tuo tarpu vyrai dažniausiai renkasi grandinėlės ar pakabukus.

Dantų protezavimas

Dantys svarbi organizmo detalė. Tačiau tai viena iš nedaugelio organizmo dalių, kurią galima atstatyti po praradimo. Tam reikalingas dantų implantavimas arba dantų protezavimas. Tiek dantų implantai tiek ir protezai gaminami iš daugybės skirtingų medžiagų ir yra daug jų tipų. Pavyzdžiui dantų protezai gali būti išimami ir neišimamus. Išimami protezai skirstomi į plokštelinius ir lanko atraminius protezus. Neišimami protezai skirstomi į pavienius vainikėlius, tiltinius protezus ar netgi protezus kurie montuojami ant implantų. dantu protezavimas

Koks protezavimas ir kokio tipo protezais tinkamiausias galima pasakyti apžiūrėjus dantis. Tai priklauso tiesiogiai nuo būklės – ar trūksta vieno danties ar kelių dantų. Taip pat nuo gretutinių dantų būklės – t.y. kiek sunku pritvirtinti protezą. Neišimamas protezas visada bus pranašesnis nei išimamas, nes tai daug panašiau į natūralius dantis ir nesukelia jokių papildomų problemų pacientui.

Išimamus protezus dažniausiai naudoja tie žmonės kurie protezams gali skirti mažai pinigų ir kurių likę dantys yra silpni – prie jų negalima tvirtinti protezo. Išimami protezai yra pigesni nei neišimami. Dėl paprastesnės konstrukcijos jie greičiau pagaminami. Be to reikalui esant nesunku juos pataisyti. Kadangi jie pigūs tai trūkumų neišvengiama. Pirma – jie netokie gražūs ir galima nesunkiai atskirti, kad žmogus naudoja protezus, o ne natūralius savo dantis. Jie šiek tiek slankioja. Be to juos reikia išimti ir papildomai išvalyti. Todėl tai sukelia papildomą nepatogumą, prastesnis estetinis vaizdas.

dantu protezavimas KauneNeišimami, tiltiniai dantų protezai yra geriausias sprendimas. Bet jie brangūs, nes juos reikia montuoti ant kitų dantų. Bet pirma reikia turėti kitus tvirtus dantis, į kuriuos galima tvirtinti dantų prote zus. Tokie dantys yra patogūs, gražūs, beveik tokie kaip natūralūs. Tačiau labai brangūs ir reikalaujantys daug vizitų pas odontologus. Šis būdas irgi turi trūkumų – nukenčia dantys į kuriuos tvirtinamas protezas. Jie nušveičiami ir dėl to gali tapti kuriam laikui jaukesni. Kartais nušlifuotas dantis gali išvis mirti. Tačiau privalumai yra privalumai. Protezų nereikia išiminėti, patogiai kramtoma, gražus vientisas estetinis vaizdas. Praktiškai tas pats kas natūralūs dantys.

Dantų protezai gaminami iš metalo, keramikos. Būna, kad metaliniai protezai tiesiog dengiami keramika. Galima protezuoti ant implantų. Dažniausiai tai daroma kai protezuojama ant vieno danties vainikėlio. Ant implantų montuojami vainikėliai montuojami iš keramikos, metalo ar net aukso.

Dantų protezavimas yra brangus ir kainuoja ne šimtais, o tūkstančiais litų. Jis kompensuojamas tik išskirtiniais atvejais – pensininkams, neįgaliesiems ir vaikams. Tai reiškia, kad paprastiems mirtingiesiems tai visiškai neįmanoma. Geriau jau dantis valyti, skalauti ir visaip kitaip mylėti, kad tik nereiktų  naudoti implantų ar protezų. Juk protezavimas ir implantavimas yra kraštutinis žingsnis, kai nebėra dantų. O dantys dėl ligų prarandami pakankamai retai. Dažniausiai dantys prarandami dėl prasto rūpinimosi jais, dėl higienos trūkumo ir t.t.

Blogiausia kai dantys tik paskutiniame žingsnyje tvarkomi. Dantų gedimus šalinti reikia iškart jiems atsiradus, o ne praėjus pusmečiui. Reikia tvarkingai prižiūrėti dantis ir dėl to jie neges. O pradėjus dantims gesti būtina juos visiškai sutvarkyti tam, kad gedimas nevyktų toliau.

 

Ratų montavimas Kaune

ratu montavimasŠis straipsnis ne apie kompiuterius. Jis apskritai apie ne kompiuteriją, o techniką. Jo tema ratų montavimas Kaune. Niekaip nesuprantamas dalykas, kodėl ratų montavimas toks brangus, o jį atlieka tokie neišprusę žmonės. Jei atvažiavęs kažko paklausi tai atsakymą sunkiai išgirsi. Jei paprašysi čekio – tai apskritai nesupras ko nori ir kas tas čekis. Juk čia ne kokia Maxima, kad čekius dalintų. O kainos tikrai nemenkos. Jei automobilio rate tiesiog pradūrėte skylutę tai remontas užtruks 10 minučių ir kainuos apie 30 litų. Niekaip nesuprantu kodėl ratų montavimas Kaune toks brangus, o darbuotojai nerodo jokios kultūros. Nenorime nieko įžeisti, gal yra ir normalių meistrų, bet tokių nepavyko rasti. Kaune jau pravažiavau penkias ratų taisyklas ir visose tas pats. Kažkokia nesąmonė.

Kol gyvenau Kėdainiuose taip nebuvo. Atrodo didesniame mieste juos turėtų spausti didesnė konkurencija ir jie turėtų dirbti pasitempę, bet realybėje nematome nieko panašaus. Kainos mažuose miesteliuose gerokai mažesnės, aptarnavimas malonesnis, o ir darbų kokybė tikrai ne blogesnė. Ratų montavimas nėra sudėtingas darbas. Tereikia turėti keletą staklių. Jei konkrečiau tai reikia montavimo staklių, balansavimo staklių, ir kompresoriaus oro pūtimui. Svarbu turėti ir kokią nors įrangą automobilio pakėlimui, kad būtų galima jį pakelti. Tam naudojama skirtinga įranga – viso automobilio pakėlėjas, mobilūs hidrauliniai ar mechaniniai keltuvai (dar vadinami domkratais). Ir viskas. Tada galima sėkmingai dirbti. Na jei neskaičiuosime ventilų, svarelių, replių, raktų ir t.t. Bet tai jau sąlyginai pigūs įrankiai. O patalpų nereikia brangių. Jei geriau pažiūrėti tai matosi, kad visi ratų montuotojai Kaune įsikūrę pigiuose garažiukuose, kur patalpų pirkimo ar nuomos kaina nėra didelė.

Daug daugiau investuoti reikia jei norite montuoti sunkvežimių ratus. Sunkvežimių ratai daug didesnių matmenų, todėl reikia brangesnių staklių. O ir sunkvežimių padangos yra daug brangesnės. Dėl to ir jų montuotojai turi būti gudresni. Neužtenka pastatyti paprastą jaunuolį. Kiekviena sugadinta sunkvežimio padanga atneša didžiulius nuostolius. Turbūt dėl to sunkvežimių padangų montuotojų yra daug mažiau nei lengvųjų padangų montuotojų. Kita vertus, sunkvežimių keliuose daug mažiau nei lengvųjų automobilių. Bet kokiu atveju ratų montavimas Kaune mane nuvylė.

Namo projektas

Nuo ko prasideda namo statyba? Galvoje sukasi atsakymas – nuo pamatų. Liaudiškai galima atsakyti, kad nifiga! Tai dažniausiai prasideda statybine prasme nuo duobės rūsiui kasimo. O jei imti dar plačiau – tai statyba priklauso nuo popierių. Reikia sutvarkyti žemės paskirtį, parengti sklypo planą, gauti leidimus statybai, suprojektuoti ir suorganizuoti komunikacijų atvedimą (vandentiekis, elektra, kanalizacija), tada paruošti namo projektą ir tik tada pradedamos vykdyti statybos. Dažnai žmonės atsisako minties statyti namą supratę kiek tai atims laiko. Užtruks dokumentų tvarkymas, tada pati namo statyba, vėliau – apdaila ir įsirengimas. Jei namo reikia “čia ir dabar” daug lengviau jį nusipirkti. Bet šis straipsnis ne apie tai. Šis straipsnis apie namų projektavimą. Kaip išsirinkti koks namo projektas jums tinkamiausias. Ar geriau kai namo projektas ruošiamas individualiai ar tiesiog nuperkamas. Individualus namo projektas visada bus brangesnis. Tačiau jis bus būtent Jūsų, paruoštas pagal Jūsų svajones. Bet realybėje dažnai pasirodo, kad Jūsų svajonių name ne taip patogu ir praktiška gyventi kaip galvojote. Toje vietoje nupirktas namo projektas kelis kartus geriau. Galite apsilankyti jau pastatytame name ir jei Jis jums tinkamas nusipirkti tokio namo projektą.

Namo projekte turi būti numatytos erdvės, naudojamos statybinės medžiagos, laiptų, santechnikos ir elektros mazgų vietos. Pirminis namo projekto vaizdas – piešinėliai su išdėliotais kambariais. Tai tik smagiausia dalis. Būtina numatyti kaip patogiai išdėlioti patalpas, kaip išdalinti rozetes, kur įrengti santechnikos mazgus, kur pagrindinę elektros skydinę. Net langų ir durų vietos turi labai didelę reikšmę. Jei name projektuojamas garažas ir jo vieta yra labai svarbi. Kokybiškas namas bus jei visos grandys dirbs tolygiai gerai – projektuotojai, inžinieriai, statybininkai. Jei visos grandys savo užduotis atliks teisingai – projekto greičiausiai laukia sėkmė, bet jei nors viena grandis suklys, rezultatas gali būti visiškai kitoks nei tikėjotės. Tad netaupykite nei projektui, nei medžiagoms nei darbuotojams. Namas – ne automobilis kurį po 5 metų keisite kitu. Namas – ilgalaikė investicija. Namas gali stovėti ir daugiau nei šimtą metų tad į jo statybą reikia žvelgti atsakingai ir neperskubėti. Sutaupytas mėnuo gali namo ilgaamžiškumą sutaupyti ne vienais metais. Tad neverta rizikuoti.

 

Vaza

Vaza – ne tik indas gėlėms pamerkti, bet ir interjero detalė. Jei vaza jums tik indas. Tai gėles pamerkti galite ir aukštesnėje stiklinėje. Jei vaza Jums ir interjero detalė – šis mano pasamprotavimų straipsnis skirtas kaip tik Jums. Vazos pagal dydį skirstomos į dedamas ant stalo ir dedamas ant žemės. O pagal pagaminimo medžiagas skirstomos į medines, akmenines, molines, stiklines (grūdintos, spalvoto dekoruoto stiklo), krištolines ir t.t. Ypatingai gražios ir išskirtinės yra dekoruotos vazos. Juos pagražinamos piešiniais, svarovski kristalais, raižiniais.

Vazų kainos labai įvairios. Pigiausios vazos gali kainuoti tik kelis litus, o išskirtinio dizaino rankų darbo arba krištolinė vaza gali kainuoti ir kelis tūkstančius litų. Renkantis vazą labai svarbus jos dizainas. Juk dažniausiai vazos būna tuščios ir užpildomos tik iš kur nors gavus gėlių. Tad ir tuščia vaza turi būti puošmena, o ne spintoje slepiamas tuščias indas. Reikia nepamiršti ir funkcionalumo. Aukštos ir lengvos vazos gali išvirsti, o iš labai žemos vazos lauk virs gėlės. Floristikos reikalavimuose nurodyta, kad vazoje turi būti pamerkta trečdalis gėlės. O du trečdaliai turi būti išlindę viršuje. Jei gėlės bus labiau išlindusios jos ne tik neturės vaizdo, bet ir gali išvirsti. Priešingu atveju, kai vaza per aukšta, puokštė tiesiog pasislėps joje. Sunki vaza visada pranašesnė už lengvą. Jos turi tik vieną trūkumą – jos dažnai būna trapesnės. Bet jei su ja elgsite pagarbiai ir jos nedaužysite, tai ji ir nesutrupės. Nesitikime, kad turėsite skirtingų aukščių, pločių ir spalvų vazų. Bet bent kelias skirtingų dydžių vazas turėti namuose tikrai pravers.tų. Šiais laikais vazas galite nusipirkti ir neišeidami iš namų. Didelį pasirinkimą vazų galite rasti elektroninėje parduotuvėje “Bohemia”. Ši parduotuvė prekiauja vazomis iš grūdintos stiklo, spalvoto stiklo, krištolo, kristalino. Atsiminkite, kad stiklo gaminius fotografuoti yra labai sudėtinga. Dėl to e-parduotuvėje vazos dažnai atrodo prasčiau nei realybėje. Nes sudėtinga perteikti tikrą spindesį, formas. Paprašykite pardavėjo, kad atsiųstų Jums daugiau gaminio nuotraukų iš skirtingų kampų arba susitarkite, kad prekę galėtumėte apžiūrėti gyvai.

 

Alkotesteris

Alkotesteris – tai prietaisas skirtas matuoti alkoholio kiekį kraujyje. Dažniausiai tai tiesiogiai siejama su vairavimu, nes tai žmonėms atrodo didžiausia grėsmė. Tačiau neblaiviems asmenims draudžiama lankytis ir įvairiose valdiškose įstaigose, viešose vietose. Bet ten alkoholio kiekis kraujyje Jums greičiausiai nebus tikrinamas. Nebent padarysite pažeidimą, tada policijos komisariate galite būti paprašyti pasitikrinti savo blaivumą. Vairuojant situacija kitokia – policijos pareigūnai gali sustabdyti Jūsų automobilį ir paprašyti pasitikrinti savo blaivumą. Tai natūralu, nes nuo alkoholio apsvaigusio vairuotojo reakcija stipriai susilpnėja, suprastėja aplinkos suvokimas, greičio ir rizikos vertinimas. O tai sukelia pavojų ne tik paties vairuotojo, bet ir visų aplinkinių gyvybėms. Visi žinome – vairuoti girtam negalima. O kiek išgėrus galima vairuoti? Geriau – nevairuoti visai. O jei yra būtinybė? O kaip su vairavimu ryte? Jei vakare stipriai padauginote alkoholio ryte jau galite drąsiai vairuoti ar reikėtų palaukti?

Tam geriausia naudotis alkoholio matavimo prietaisu alkotesteriu. Kuo brangesnis alkotesteris tuo dažniausiai jis būna tikslesnis. Bet be alkotesterio tikslumo yra ir kiti faktoriai į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tokį prietaisą. Pavyzdžiui šviečiantis ekranas. Jį turi ne visi alkotesteriai, o naktį šviečiantis ekranas labai dažnai padeda. Deja – tai neigiamai atsiliepia baterijų išsikrovimo greičiui. Taip pat labai svarbu, kad alkotesteris turėtų keičamus antgalius. jei norite blaivumą pasitkrinti keliese reiktų naudoti kelis skirtingus antgalius. Nes keliems žmonėms iš eilės pučiant per tą patį antgalį jame gali būti likę alkoholio garų ir antras ar trečias matavimas nebus tikslūs. Tokie antgaliai nėra vienkartiniai, tiesiog jie padidina matavimų tikslumą. O dėl higienos priežasčių reiktų juo bent karts nuo karto praplauti. Labai svarbu pasirinkti ir kuo paprastesnį maitinimo šaltinį. Už pakraunamus alkoholio matuoklius visada geresni tie į kuriuose dedasi AA ar AAA baterijos. Tokio tipo baterijų taip pat būna pakraunamų, tad nereiks nuolat pirkinėti naujų, o netikėtai išsikrovus galėsite nusipirkti baterijų bet kurioje parduotuvėje ir pasitikrinti savo blaivumą. Juk nesinešiosite kartu su alkotesteriu ir jo įkroviklio.

Primename, kad Lietuvoje leidžiama vairuoti kai alkoholio dalis kraujyje yra iki 0,4 promilės. Vairuotojams neturintiems dviejų metų stažo ši dalis gali sudaryti ne daugiau kaip 0,2 promilės. Tačiau geriausia vairuoti, kai šis skaičius apskritai yra nulis.

Avalynė internetu

Ar galima pirkti avalynę internetu? Kvailas klausimas. Galima visada. Kur kas sudėtingesnis atsakymas ar avalynę internetu pirkti verta? Žinoma galutinis sprendimas dėl batų pirkimo priklauso Jums. Juk Jūs skirtingai sprendžiate ir ar avalynę pirkti paprastose prekyvietėse ar žinomų gamintojų galerijose ar apskritai turgelyje. Dažniausiai internetinės prekybos skeptikai bijo, kad prekės negaus arba negalės grąžinti jei gaus nekokybišką. Reikia suprasti, kad e-parduotuvės kaip ir paprastos parduotuvės yra skirtingos visomis prasmėmis – savo dydžiu, patikimumu, kainomis, prekių kokybe. Skiriasi ir jų savininkai. Mažiausių savininkai dažnai būna fiziniai asmenys, didesnių – įmonės, uždarosios akcinės bendrovės. Neaišku kuris variantas geresnis. Perkant iš žinomos įmonės tai visada privalumas. Įmonės visada stengiasi išlaikyti gerą savo vardą ir nenuvilti klientų. O fiziniai asmenys kol kas dar neturi teisės bankrutuoti arba ja nesinaudoja, tad visada galėsite teisybės ieškoti  teisinėmis priemonėmis. UAB užsidarius ar bankrutavus teisybės rasti nebepavyks. Lietuvoje vis dažniau pastebima tendencija, kad smulkių batų ir drabužių parduotuvėlių savininkai atsidaro  ir savo elektronines parduotuves. Jose pirkti tikrai saugu, prekes  galima atsiimti realioje prekyvietėje, o į parduotuvę galite atvykti atsiimti ir pasimatuoti pasirinktos avalynės.

Kokie didžiausi internetinės prekybos privalumai? Elektroninėse parduotuvėse prekių kainos dažniausiai būna ženkliai mažesnės nei realiose. Galite per labai trumpą laiką palyginti kainas keliose dešimtyse parduotuvių. Galite nesunkiai išsirinkti batus iš užsienio, kokių Lietuvoje paprasčiausiai negalima gauti. Ir kitas privalumas – nereikia išeiti iš namų. Gyvenimo tempas nuolat auga ir vis sunkiau visur suspėti. Tad stengiamės laiko sutaupyti visomis prasmėmis, net ir apsipirkdami. Moterims ir merginoms dažniausiai patinka vaikščioti po parduotuves, o vyrams tai yra dažniau erzinantis, bet būtinas procesas. Deja avalynę ir kitus drabužius perkant internetu jų neišeis pasimatuoti. O tai sukels didelių problemų jei prekė bus netinkamo dydžio. Reiks organizuoti prekės grąžinimą. O tai jau papildomos laiko ir pinigų sąnaudos. Ypač jei pirkote iš užsienio. Dėl to tokiu būdu rekomenduojame pirkti tik gerų firmų gaminius, nes jų etiketėse nurodomi numeriai labiausiai atitinka realius numerius. Taip pat visada turite galimybę išsirinkti prekę internetu, ją pasimatuoti realioje parduotuvėje ir užsisakyti pigiau internetu. Atrodo sudėtinga, bet visapusiškai laimėsite – nusipirksite pigiai ir būsite tikri, kad prekė Jums tiks.

Patarimai ardant kompiuterius

1. Kompiuterį ardykite ant šviesaus stalo ar pasitiesę šviesų audeklą. Taip bus lengviau rasti smulkias detales, varžtelius.
2. Naudokite atsuktuvus su kiek įmanoma platesne (storesne) rankena. Taip bus lengviau atsukti stipriai priveržtus varžtelius.

3. Jei kompiuterį ardote pirmą kartą darykite nuotraukas, kad galėtumėte pasižiūrėti kai reiks surinkti kompiuterį.

4. Pasižymėkite kur įsukti kurie varžteliai. Nes jų dydžiai skiriasi. Geriausia turėti dėžę su daug skyrelių, kad galėtumėte grupuoti varžtelius.

5. Geriausia dirbti su guminėmis pirštinėmis. Todėl, kad ant odos esantys riebalai gali pakenkti kai kurioms kompiuterio dalims.

6. Plastmasinius fiksatorius galite nesunkiai atkabinti naudodamiesi senomis banko, nuolaidų ar telefono papildymo kortelėmis. Jos yra pakankamai tvirtos, bet nebraižo paviršių. Su jomis nesulaužysite fiksatorių (kas dažniausiai nutinka juos atidarinėjant atsuktuvu).

7.  Neardykite kompiuterio ant minkštų baldų. Nes išardžius kompiuterį bus nemažai dulkių kurios gali ištepti baldus.

8. Kompiuterio ardymo eigą geriausia užsirašinėti. Tada surenkant kompiuterį bus aiškiau ką po ko sudėti. Būna labai nesmagu kai surinkus nemažą dalį kompiuterio pasirodo, kad neprijungtas kažkoks laidelis ar neįdėta nedidelė detalytė… Tada reikia vėl išardyti kompiuterį ir surinkti iš naujo… Užsirašinėdami to išvengsite.

                                
?>